Zaznacz stronę

Kim jesteśmy

Milbor PMC to rodzinna firma zajmująca się dystrybucją urządzeń pakujących i sortujących do owoców i warzyw. Dzięki współpracy z czołowymi producentami maszyn, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Naszym celem jest zatem pomaganie w poprawie wydajności pracy, wydłużanie przydatności produktów do spożycia oraz znaczące ograniczenie strat.

Nasza firma została założona przez rodzinę sadowników działających w branży owoców od 60 lat. Dzięki ich doświadczeniu dobrze wiemy jak wielkie znaczenie w uprawie owoców ma sprawdzona technologia.

Jesteśmy świadomi, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem, dlatego zawsze służymy wiedzą i dobrą radą.

Aktualności

Demand for walnut sorting is growing

Demand for walnut sorting is growing – read more about the advantages of using nut machines in the @FreshPlaza article. If you want to know more about walnut processing, please visit us at Fruit Attraction in Madrid, October 23-25 hall 8, 8E13A.  Demand for walnut...

czytaj dalej

Zapraszamy na targi Best Berries 2018.

W najbliższą sobotę w Lublinie rozpoczną się targi sadownicze Best Berries 2018. Serdecznie zapraszamy do naszego standu nr. 6 gdzie opowiemy Wam o możliwościach jakie dają maszyny do sortowania i pakowania owoców...

czytaj dalej

Podsumowanie sezonu borówkowego w Polsce

Chociaż w Polsce sezon borówkowy oficjalnie otwiera przypadający 1 lipca Dzień Polskiej Borówki, ten rok słusznie można uznać za nietypowy. Jego początek przypadł na pierwszą połowę czerwca, a więc 2-3 tygodnie wcześniej niż zazwyczaj. Początkowo część plantatorów...

czytaj dalej

Nasi Partnerzy

A&B Lakewood

A&B Lakewood to amerykańska firma oferująca rozwiązania w zakresie czyszczenia, sortowania, ważenia i pakowania owoców miękkich, w szczególności borówki i czereśni. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w uprawie borówki, A&B projektuje swoje urządzenia tak, aby były delikatne dla owoców, a także łatwe w obsłudze.

WECO Sorting

WECO Sorting to wiodący producent maszyn sortujących. Do tej pory firma sprzedała około 1000 maszyn, co stawia ją na pozycji światowego lidera w zakresie urządzeń do sortowania borówki. WECO Sorting jest producentem dwóch sorterów na miękkość i kolor do borówki amerykańskiej – Impulse Soft Sorter i BerryTek Color/Defect Sorter.

Packaging Automation

Packaging Automation z siedzibą w Knutsford (UK), to jeden z czołowych dostawców urządzeń pakujących dla producentów owoców i dań gotowych. Firma jest producentem urządzenia Revolution, które jest najszybszą zgrzewarką do opakowań dostępną na rynku, pozwalającą na zapakowanie do 200 opakowań na minutę.

Intrex

Intrex jest dostawcą systemów etykietujących oraz znaczących. Dzięki solidnej konstrukcji i dużej elastyczności urządzeń, rozwiązania firmy Intrex świetnie znajdują zastosowanie w segmencie produkcji świeżej

A One Packaging

A-One jest dostawcą urządzeń służących do automatyzacji procesów na końcu linii pakującej. Głównym aspektem działalności firmy jest produkcja maszyn pakujących opakowania jednostkowe do pojemników zbiorczych, przy zachowaniu dużej elastyczności przy zmianie standardu opakowania. Urządzenia A-One, dzięki swojej kompatybilności w prosty sposób mogą być zintegrowane z innymi maszynami pakującymi.

Wsparcie techniczne i serwis

Doświadczenie pracy w segmencie owoców i warzyw sprawia, że rozumiemy jak istotne dla producentów jest odpowiednie wsparcie techniczne. W szczycie sezonu producenci nie mogą pozwolić sobie na przerwy w produkcji spowodowane awarią maszyny lub brakiem części zamiennych.

Nasza firma dokłada starań aby zapewnić najwyższej jakości wsparcie techniczne i posprzedażowe. Gwarantujemy, że nasi inżynierowie serwisu są zawsze blisko naszych klientów, gotowi zareagować w ciągu 24 godzin.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie doradcze w zakresie operacji pozbiorczych. Wszyscy nasi pracownicy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z dotychczasowych instalacji naszych systemów.

Email: service@milbor.pl

Polska Sprzedaż i Serwis:
+48 538 359 172

Europa Północna Sprzedaż i Serwis:
+48 660 00 25 26

Hiszpania i Portugalia Sprzedaż i Serwis:
+34 654 662 680

Nasze oddziały

Oddział Warszawa:
Prosta 2/14 lok. 24
00-850 Warszawa, Polska

Oddział Falbogi
Falbogi Wielkie 18
09-142 Załuski, Polska

+48 660 00 25 26
sales@milbor.pl

Milbor PMC