Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apolska1/domains/milborpmc.com/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apolska1/domains/milborpmc.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1422
Pakowanie zbiorcze | Packing and Sorting Equipment.
Zaznacz stronę

Casepacker A-One to urządzenie do pakowania pojedynczych pojemników w opakowania zbiorcze. Maszyna ta będzie prezentowana przez nas podczas targów opakowań Warsaw Pack 2018, które odbędą się w dniach 26 lutego – 1 marca w Hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zapraszamy do spotkania z nami w strefie techniki pakowania, Hala E, stoisko 8A. Więcej o Casepackerze A-One w artykule opublikowanym na portalu opakowanie.com.pl.

Pomidory w kartonie zbiorczym

W czasach, w których dostępność pracowników w rolnictwie jest coraz bardziej ograniczona, kolejne etapy procesu przygotowywania produktów do sprzedaży podlegają automatyzacji. Przykładem tego jest urządzenie typu case packer – maszyna do automatycznego pakowania pojemników w kartony zbiorcze. Urządzenia tego typu mogą być wykorzystywane do pakowania pojemników z owocami, pomidorami, pieczarkami, a także w segmencie sałat i dań gotowych.

Współczesne technologie pozwalają na znaczące ograniczenie czynnika ludzkiego w procesie sortowania i pakowania owoców, czy warzyw. Wykorzystanie urządzenia do pakowania zbiorczego, jako dodatkowego modułu linii pakującej, pozwala na ograniczenie obsługi linii o 1-2 osoby.

Jedną z wiodących firm produkujących takie systemy jest duńska firma Egatec Packaging Int., specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu pakowania i paletyzacji. W Polsce firmę Egatec reprezentuje MILBOR PMC.

– „Zdecydowaliśmy się na włączenie urządzeń do pakowania zbiorczego z linii A-One do naszej oferty z uwagi na jego wielofunkcyjność. W segmencie owoców i warzyw, możliwość szybkiego przestawienia maszyny na inny produkt jest kluczowa. Kompaktowa maszyna nie tylko nie zajmuje wiele miejsca, ale również pozwala na pakowanie pojemników o różnym formacie – kształcie, czy wielkości” – mówi Piotr Milewski, właściciel firmy MILBOR PMC – dystrybutora maszyn sortujących i pakujących, w tym casepacker’a A-One.

Urządzenie do pakowania zbiorczego

Casepacker A-One PC121

Casepacker A-One

Casepacker’a A-One będzie można zobaczyć podczas targów opakowań Warsaw Pack, które odbędą się w dniach 27 lutego – 1 marca w hali Ptak Warsaw EXPO w Nadarzynie koło Warszawy. Stand firmy MILBOR PMC będzie znajdował się w strefie techniki pakowania, Hala E, stanowisko 8A.

O firmie MILBOR PMC

Firma MILBOR PMC specjalizuje się w sprzedaży urządzeń do pakowania i sortowania owoców i warzyw. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce maszyn pakujących do borówki oraz czereśni firmy A&B Lakewood, a także urządzeń zgrzewających tacki w technologii topseal produkowanych przez firmę Packaging Automation. Od 2017 roku MILBOR PMC posiada również w swojej ofercie urządzenia pakujące w torebki i worki.

Dowiedz się więcej na temat urządzeń do automatyzacji produkcji:

Pakowanie zbiorcze PC-121

Egapicker – robot paletyzujący

Pakowanie zbiorcze DS-602

Source: opakowania.com.pl